damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Obróbka Audio-Wideo

montaż plików dźwiękowych, dodawanie filmów, łączenie filmików, usuwanie filmów, synchronizacja dźwięku i obrazu, montaż napisów do filmu, synchronizacja napisów z filmem

Oferuję usługi z zakresu cyfrowej obróbki materiałów audiowizualnych i multimedialnych. Jeśli posiadają Państwo filmy lub zlepek dłuższych filmików np. z wesela, chrzcin, komunii, urodzin bądź innych bardziej lub mniej ważnych wydarzeń i chcą Państwo uwiecznić je w postaci całego zmontowanego filmu z odpowiednią czołówką, zakończeniem i podkładem muzycznym to zapraszam.

Usługi Wideo

Posiadasz kolekcję filmów i marzy ci się pewna ich modyfikacja, chcesz wyciąć pewne sceny, albo z kilku filmików zrobić jeden cały film. A może posiadasz film, którego nie może odtworzyć komputer. Na te i inne problemy oferuje usługi video:

video wesele Bielsko

Tworzenie filmów z różnych uroczystości - zajmuję się tworzeniem filmów pamiątek z powierzonego materiału filmowego i zdjęć z imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, komunia, urodziny itp...

Modyfikacja materiałów wideo - oferuję łączenie plików wideo w jedną całość, dzielenie na poszczególne części, wycinanie i wstawianie dowolnych scen z filmów, dodawanie napisów, tworzenie czołówki i zakończenia filmu oraz dodawanie i usuwanie podkładu dźwiękowego.

Konwersja materiałów wideo - do formatów: avi, mp4, wmv, mkv, dvd, mpg, mov itd...

Usługi Audio

Chcesz przerobić, skrócić utwór o niepotrzebne fragmenty. Posiadasz piosenkę, która zbyt cicho została nagrana. A może potrzebujesz zgrać muzykę z płyty CD lub ze strony www. Na te i inne problemy oferuje usługi z zakresu cyfrowej obróbki audio:

obróbka audio Bielsko

Modyfikowanie utworów muzycznych - oferuje łączenie nagrań w jedną całość, a poprzez wycinanie fragmentów ścieżek dźwiękowych oferuje usunięcie niechcianych elementów z nagrania, które psują całość.

Wydobywanie dźwięku z plików wideo - umożliwiam wyodrębnienie ulubionej piosenki czy ścieżki dźwiękowej z filmu i zapisanie go do wybranego formatu audio.

Konwertowanie plików audio pomiędzy różnymi formatami: mp3, acc, ogg, wma, wav itd...