damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Naprawa komputerów i laptopów

serwis komputerowy, serwis laptopów, naprawa komputerów, naprawa laptopów, naprawa notebooków, naprawa netbooków, naprawa sprzętu komputerowego, naprawa Windows

Oferuję szeroką gamę usług komputerowych i informatycznych (diagnostyka, naprawa, usuwanie awarii i problemów, konfiguracja, pomoc) dotyczących:
- sprzętu komputerowego tj. komputerów PC, laptopów, notebooków i netbooków;
- oprogramowania tj. systemowego (Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10), biurowego (Office, OpenOffice), antywirusowego (programy antywirusowe, antyszpiegujące), użytkowego (wszelkie niezbędne programy potrzebne do komfortowego korzystania z komputera);
- internetu (instalacja, konfiguracja, zabezpieczanie).

Jeżeli wśród poniższej oferty nie znajduje się usługa, która Państwa interesuje, proszę o kontakt wraz z opisem problemu. Postaram się rozwiązać Państwa problem.

Serwis komputerów i laptopów

Komputer potrafi odmówić posłuszeństwa. Awarie potrafią przysporzyć wiele kłopotów. Także konfiguracja sprawnego sprzętu bywa skomplikowana i nie każdy użytkownik potrafi sobie z nią poradzić. Dlatego oferuję:

Serwis sprzętu komputerowego

Usuwanie problemów i awarii sprzętu komputerowego - zajmuję się rozwiązywaniem problemów wynikających z nieprawidłowego działania sprzętu lub też konfliktów na linii poszczególnych podzespołów.

Wymiana podzespołów i składanie komputerów - zajmuję się wymianą podzespołów w komputerze (płyta główna, procesor, dysk twardy, karta graficzna, pamięć, napęd itd.) tj. zdemontowanie starego elementu, zamontowanie nowego, zainstalowanie go w systemie, skonfigurowanie i przetestowanie. Oferuje także możliwość złożenia całego komputera.

Czyszczenie i konserwacja komputera - zajmuję się czyszczeniem wnętrza komputera, wymianą pasty termoprzewodzącej na procesorze i jeśli to konieczne także wymianą zestawu chłodzącego.

Serwis oprogramowania

Problem z oprogramowaniem jest bardzo często przyczyną zawieszania się systemu i wolnego działania komputera. Sprawny komputer to zasługa oprogramowania odpowiednio dobranego i skonfigurowanego do możliwości komputera. Dlatego oferuję:

Serwis oprogramowania

Usuwanie problemów i awarii spowodowanych działaniami programów i systemu - zajmuję się problemami wynikającymi z niewłaściwego działania systemu operacyjnego i zainstalowanych na nim programów.

Instalacja systemów operacyjnych Windows (XP, Vista, 7, 8), oprogramowania biurowego i narzędziowego - przeprowadzam instalację systemu Windows wraz z jego późniejszą konfiguracją i instalacją aktualizacji oraz pozostałego oprogramowania w tym pakietu Office, OpenOffice oraz programów użytkowych niezbędnych do pracy.

Czyszczenie systemu i rejestru, tworzenie kopii zapasowych - przeprowadzam niezbędną konserwację całego systemu, poprzez czyszczenie komputera ze starych, niepotrzebnych plików i programów, rejestru z osieroconych wpisów, a w celach bezpieczeństwa robię kopie zapasowe systemu, ważnych danych, dokumentów i plików.

Serwis Internetu

Internet niesie ze sobą poważne zagrożenia. Trzeba być ostrożnym w korzystaniu z globalnej sieci. Słabo zabezpieczony komputer może być źródłem informacji dla oprogramowania szpiegującego. Na tego typu problemy oferuję:

Serwis Internetu

Usuwanie problemów i awarii związanych z dostępem do sieci - rozwiązuje problemy z dostępem do sieci Internet wynikające z niewłaściwej instalacji i konfiguracji oprogramowania odpowiedzialnego za łączenie się z siecią, błędów systemu operacyjnego, niewłaściwego działania programu antywirusowego lub pozostałych programów.

Instalacja internetu, konfiguracja sieci WAN, LAN, WiFi, zabezpieczenie sieci - oferuje instalację Internetu, jego późniejszą konfigurację, zabezpieczenie sieci przed ingerencją z zewnątrz oraz instalację oprogramowania niezbędnego i ułatwiającego korzystanie z sieci.

Usuwanie złośliwego oprogramowania: wirusów, trojanów, robaków - zabezpieczam komputery przed oprogramowaniem szpiegującym tj. aplikacjami i skryptami mającymi szkodliwe i destrukcyjne działanie na komputer oraz oczyszczam zainfekowane już takim oprogramowaniem komputery.