damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Strony Internetowe WWW

budowa stron internetowych, projektowanie stron internetowych, tworzenie stron www, budowa sklepów internetowych, responsywne strony internetowe na urządzenia mobilne

Tworzę zarówno proste strony wizytówki, jak i bardziej rozbudowane z panelem zarządzania treścią, galerią zdjęć, formularzem kontaktowym i innymi dodatkami. Zajmuję się także aktualizacją i opieką tworzonych przeze mnie stron. Do tego wykonuję profesjonalną i indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną. Moja oferta zakłada także możliwość przerobienia oraz modernizacji istniejących już witryn. Każde zlecenie wymaga indywidualnych ustaleń co do złożoności.

Technologia wykonania stron www

Projektuję i tworzę strony internetowe WWW, wykorzystując najnowsze technologie HTML5, CSS3, które są kompatybilne ze starszymi przeglądarkami, a także zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania SEO.

Technologia wykonania

Technologia wykonania: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL - projektuję strony, wykorzystując najnowsze trendy i rozwiązania na rynku, takie jak język znacznikowy HTML5 i style arkuszowe CSS3. Oferuję także możliwość przerobienia strony opartej na starszym silniku HTML4 czy XHTML do najnowszej wersji.

Kompatybilność wsteczna z przeglądarkami nieobsługującymi HTML5 - część użytkowników używa wciąż przeglądarek, które nie obsługują języka HTML5. Dotyczy to użytkowników przeglądarki Internet Explorer w wersji 6,7 i 8. Mając to na uwadze, projektuje strony, które są kompatybilne również ze starszymi przeglądarkami IE6, IE7, IE8.

Optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania SEO - strony koduje w zgodzie z najnowszymi standardami optymalizując je pod kątem SEO, dzięki temu strony wyświetlają się w przeglądarkach bez jakichkolwiek błędów i mają zapewnioną lepszą pozycję wyjściową w sieci już na starcie w porównaniu do stron startujących w Internecie bez optymalizacji.

Strona na tablety i smartfony

Tworzę responsywne strony internetowe www RWD (ang. Responsive Web Design), które dostosowują się automatycznie do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Strony takie są uniwersalne i wyświetlają się dobrze zarówno na wielu różnych urządzeniach.

Strona na tablety i smartfony

Automatyczne dopasowanie się strony do urządzeń typu: komputer PC, laptop, tablet, smartfon - dzięki zastosowaniu płynnego layoutu (szablonu), który w zależności od urządzenia, dopasowuje się do jego ekranu, strona poprawnie wyświetla się zarówno na dużym monitorze komputera stacjonarnego, jak i małym telefonie komórkowym.

Poprawnie wyświetlanie renderowanie strony w każdej rozdzielczości ekranu - każde urządzenie posiada rozdzielczość ekranu, która w zależności od tego, jakiego dotyczy sprzętu, jest różna. Strony projektowane przeze mnie uwzględniają te różnice i dopasowują się do rozdzielczości od 320x480 aż po 1920x1080 i większe.

Lepsza widoczność strony przez Google - stosuje technikę, pozwalającą na budowanie strony, która posiada jeden i ten sam kod oraz jedną strukturę. Dzięki temu strona posiadając jeden identyczny adres URL, będzie korzystniej postrzegana przez wyszukiwarki internetowe, a to przekładać się będzie na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

System zarządzania treścią

W ofercie strony internetowe oparte o system zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System), który umożliwia zarządzanie witryną przez osoby niezwiązane na co dzień z informatyką.

System zarządzania treścią

Panel CMS z poziomu przeglądarki internetowej - dostęp do panelu zarządzania treścią jest dostępny za pomocą systemu logowania w przeglądarce. Po zalogowaniu istnieje możliwość zmiany loginu czy hasła, a także stworzenie nowego konta administratora dla innych użytkowników, którym chcielibyśmy powierzyć administrowanie stroną.

Prosta administracja witryną - zarządzanie za pomocą wbudowanego panelu jest intuicyjne i niepotrzebna jest znajomość technik programowania, dzięki temu każdy użytkownik nawet początkujący od razu opanuję zasadę działania.

Możliwość codziennej aktualizacji zawartości stron - dzięki panelowi mamy możliwość szybkiej zmiany treści na stronie. Dodatkowo bardzo przydatnym narzędziem jest edytor wizualny, posiadający funkcje formatowania tekstu podobne do tego typu programów jak np. Microsoft Word z pakietu Office.