damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Opinie

Opinie, komentarze, forum, dodaj opinię, dodaj komentarz

Zachęcam do wpisywania opinii

Komentarz

~Maciej

- Bielsko-Biała

-

Firma godna polecenia.

Komentarz

~Leon

- Katowice

-

Jedna z najbardziej dokładnych i uczciwych firm z jakimi mieliśmy okazję współpracować.

Komentarz

~Monika M

- Wadowice

-

Usługi graficzne na wysokim poziomie. Renowacja starych fotografii pełne zadowolenie, polecam.

Komentarz

~Marcusmot

- Kraków

-

Świetna firma. Jakość obsługi konkretna i rzeczowa odpowiedz. Czego nie zrozumiałam to wytłumaczono.

Komentarz

~Zaniel Plasy

- London

-

Rewelacyjny kontakt z firmą od samego początku współpracy. Wszystko zostało zrobione w obiecanym okresie czasowym. Nienaganny kontakt i wsparcie techniczne po wykonaniu usługi. SERDECZNIE POLECAM! :)

Komentarz

~GoodTeam

- World

-

Współpraca przy wspólnych projektach bardzo owocna. Polecamy

Komentarz

~Mountain trip

- Szczyrk

-

Wszystko ok. Dobrze zmontowany film z naszej wyprawy, nic dodać nic ująć.

Komentarz

~Andrzej z córką

- Czechowice-Dziedzice

-

Polecam jak najbardziej jak ktoś miał takie problemy z laptopami jak ja. Pierwszy laptop pęknięta matryca wymieniona na nową, a dane zablokowane przez jakiś złośliwy wirus odzyskane, co budziło moje największe obawy, że już przepadły. Drugi laptop zalany winem totalnie siadł. W sklepowym serwisie chcieli 3 razy większej kasy za wyczyszczenie laptopa i w dodatku dawali sobie 10 dni roboczych na naprawę. A tu laptop wyczyszczony bardzo dobrze za normalną cenę i to w 2 dni od dostarczenia. Pozdrawiam

Komentarz

~Katarina

- Bielsko-Biała

-

Sklep internetowy zrobiony zgodnie z moimi oczekiwaniami tj. prosty, czytelny i co najważniejsze przejrzysty. Dzisiejsze sklepy internetowe (mam tu na myśli polskie, bo w zagranicznych nie kupowałam jeszcze) są przepełnione przeogromną maścią różnych, zbędnych zapychaczy i niepotrzebnych dodatków, które często zaśmiecają takie sklepy i odpychają potencjalnych klientów. Ci, którzy podobnie zresztą jak ja, nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu takim sklepem i obsłudze zamówień, niech się nie martwią. Administrowanie powierzyć Panu Damianowi, który obsługi zamówień również nauczy i co najważniejsze, zawsze można zadzwonić czy napisać maila jak się ma jakiś problem. Dla mnie idealnie.

Komentarz

~Marta

- Wilkowice

-

Podziękowania za naprawienie laptopa. Polecam pana Damiana każdemu, kto stracił cierpliwość do swojego komputera. Ja już szykowałam się na kupno nowego sprzętu, bo już praktycznie straciłam wiarę, że cokolwiek da się zrobić. Laptop ładował się bardzo długo, cały czas jakby nad czymś pracował i wolno wszystko chodziło. Wystarczyło powierzyć naprawę komuś kto się na tym zna. To rozwiązało wszystkie moje problemy. Szczerze polecam i serdecznie pozdrawiam :)

Liczba komentarzy: 57
Dodaj opinie
zabezpieczenie