damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Strony Sklepy Internetowe WWW

Strona, witryna, internetowa, sklep, www, HTML, HTML5, XHTML, CSS, CSS3, Java Script, PHP, W3C, baza danych, serwer, tablet, smartphone, smartfon, RWD, CMS

Tworzę zarówno proste strony wizytówki, jak i bardziej rozbudowane z panelem zarządzania treścią, galerią zdjęć, formularzem kontaktowym i innymi dodatkami. Wykonuje również sklepy internetowe. Zajmuje się także aktualizacją i opieką tworzonych przeze mnie stron i sklepów. Do tego wykonuję profesjonalną i indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną. Moja oferta zakłada także możliwość przerobienia oraz modernizacji istniejących już witryn. Każde zlecenie wymaga indywidualnych ustaleń co do złożoności.

Technologia wykonania

Projektuję i tworzę strony, sklepy internetowe WWW, wykorzystując najnowsze technologie HTML5, CSS3, które są kompatybilne ze starszymi przeglądarkami, a także zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania SEO.

Technologia wykonania

Technologia wykonania: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL - projektuję strony, wykorzystując najnowsze trendy i rozwiązania na rynku, takie jak język znacznikowy HTML5 i style arkuszowe CSS3. Oferuję także możliwość przerobienia strony opartej na starszym silniku HTML4 czy XHTML do najnowszej wersji.

Kompatybilność wsteczna z przeglądarkami nieobsługującymi HTML5 - część użytkowników używa wciąż przeglądarek, które nie obsługują języka HTML5. Dotyczy to użytkowników przeglądarki Internet Explorer w wersji 6,7 i 8. Mając to na uwadze, projektuje strony, które są kompatybilne również ze starszymi przeglądarkami IE6, IE7, IE8.

Optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania SEO - strony koduje w zgodzie z najnowszymi standardami optymalizując je pod kątem SEO, dzięki temu strony wyświetlają się w przeglądarkach bez jakichkolwiek błędów i mają zapewnioną lepszą pozycję wyjściową w sieci już na starcie w porównaniu do stron startujących w Internecie bez optymalizacji.

Strona na tablety i smartfony

Tworzę responsywne strony, sklepy internetowe www RWD (ang. Responsive Web Design), które dostosowują się automatycznie do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Strony takie są uniwersalne i wyświetlają się dobrze zarówno na wielu różnych urządzeniach.

Strona na tablety i smartfony

Automatyczne dopasowanie się strony do urządzeń typu: komputer PC, laptop, tablet, smartfon - dzięki zastosowaniu płynnego layoutu (szablonu), który w zależności od urządzenia, dopasowuje się do jego ekranu, strona poprawnie wyświetla się zarówno na dużym monitorze komputera stacjonarnego, jak i małym telefonie komórkowym.

Poprawnie wyświetlanie renderowanie strony w każdej rozdzielczości ekranu - każde urządzenie posiada rozdzielczość ekranu, która w zależności od tego, jakiego dotyczy sprzętu, jest różna. Strony projektowane przeze mnie uwzględniają te różnice i dopasowują się do rozdzielczości od 320x480 aż po 1920x1080 i większe.

Lepsza widoczność strony przez Google - stosuje technikę, pozwalającą na budowanie strony, która posiada jeden i ten sam kod oraz jedną strukturę. Dzięki temu strona posiadając jeden identyczny adres URL, będzie korzystniej postrzegana przez wyszukiwarki internetowe, a to przekładać się będzie na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

System zarządzania treścią

Strony internetowe zawierają w sobie system zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System), który umożliwia zarządzanie witryną przez osoby niezwiązane na co dzień z informatyką.

System zarządzania treścią

Panel CMS z poziomu przeglądarki internetowej - dostęp do panelu zarządzania treścią jest dostępny za pomocą systemu logowania w przeglądarce. Po zalogowaniu istnieje możliwość zmiany loginu czy hasła, a także stworzenie nowego konta administratora dla innych użytkowników, którym chcielibyśmy powierzyć administrowanie stroną.

Prosta administracja witryną - zarządzanie za pomocą wbudowanego panelu jest intuicyjne i niepotrzebna jest znajomość technik programowania, dzięki temu każdy użytkownik nawet początkujący od razu opanuję zasadę działania.

Możliwość codziennej aktualizacji zawartości stron - dzięki panelowi mamy możliwość szybkiej zmiany treści na stronie. Dodatkowo bardzo przydatnym narzędziem jest edytor wizualny, posiadający funkcje formatowania tekstu podobne do tego typu programów jak np. Microsoft Word z pakietu Office.