damian@uslugikomputerowe.info

+48 506-435-854

Opinie

Opinie, komentarze, forum, dodaj opinię, dodaj komentarz

Zachęcam do wpisywania opinii

Komentarz

~Marcin

- Bielsko

-

Obróbka nagrania audio ok. Dobrze wycięte kiepskiej jakości fragmenty i wstawione odpowiednie przejścia praktycznie niwelują do zera wrażenie, ze są to oddzielne fragmenty. Jestem zadowolony, polecam jak najbardziej na przyszłość.

Komentarz

~Fredman Free Man

- Ustka

-

Piękny filmowy pokaz zdjęć zrobiłeś. Fajnie ci to wyszło a w dodatku ten podkład muzyczny idealnie się wpasował w tą tajemniczą aureolę całości. To jest dokładnie to czego oczekiwałem, od nastrojowego początku, przez świetnie przejścia, zmianę scenerii i genialną muzyką :) Miałem wrażenie jakbym film oglądał a nie pokaz zdjęć.

Komentarz

~Wiesław K

- Bielsko-Biała

-

Serdeczne podziękowania za wskrzeszenie komputera i Internetu, oby nigdy więcej nie dotknęła mnie już taka awaria. Naprawiłeś komputer bez uszczerbku dla moich cennych zdjęć, za co jestem ci niezmiernie wdzięczny.

Komentarz

~Johne627

- Ostrava

-

I truly enjoy looking at on this web site, it contains superb blog posts.

Komentarz

~makermiks

- Kraków

-

Strona internetowa Damian zrobiona tak jak chcieliśmy, nawet więcej bo po twoich poprawkach ma teraz dodatkowe ekstra zabezpieczenia. Fajnie się wyświetla na tablecie i telefonie, na tym nam zależało najbardziej. W niedługim czasie będziemy potrzebowali kolejnej strony tylko tym razem z innej branży, oczywiście zdjęcia dostarczymy ci tym razem dużo lepszej jakości. Trzymaj się i jeszcze raz wielkie dzięki :)

Liczba komentarzy: 22
Dodaj opinie
zabezpieczenie